Novinky

30.september 2017

NISSAN na AUTOSHOW NITRA 2017

Od 5. do 8. októbra 2017 prebehne na výstavisku Agrokomplex Nitra celoštátny autosalón - Autoshow Nitra 2017. Spoločnosť Nissan nebude na Autoshow Nitra chýbať.

čítať ďalej
30.september 2017

Toyota je už po štrnásty krát najhodnotnejšou automobilovou značkou

Toyota sa už tradične umiestnila na popredných miestach rebríčka najhodnotnejších automobilových značiek Best Global Brands 2017 od spoločnosti Interbrand. Hodnota značky Toyota je v tomto roku 50,291 mld. dolárov. Firma sa opäť umiestnila v prvej desiatke najhodnotnejších globálnych značiek a obsadila 7. miesto.

 

čítať ďalej
26.september 2017

Etiketa nabíjania elektromobilov

Počet majiteľov elektromobilov sa v súčasnosti každým dňom zvyšuje. To so sebou prirodzene prináša potrebu existencie určitých pravidiel používania nabíjacej stanice. Tí z vás, ktorí vlastnia vozidlá s pohonom s dobíjateľnými batériami z elektrickej siete alebo ktorí na takých vozidlách jazdia, už majú skúsenosti so zdarmi aj nezdarmi, ktorými sa skončilo použitie verejnej nabíjacej stanice.

čítať ďalej
21.september 2017

Toyota uvádza na japonský trh nový rad športových vozidiel „GR“

Spoločnosť Toyota Motor Corporation (TMC) oznámila uvedenie nového radu športových vozidiel „GR“. Modelový rad „G Sports (G's)“ označuje vozidlá, ktoré vznikli konverziou športových variantov. Teraz sa Toyota rozhodla revolučným spôsobom pretvoriť rad G's na modelový rad GR. Okrem toho má v pláne rozšíriť modelovú ponuku vozidiel a ponúknuť najrôznejšie automobilové komponenty.

čítať ďalej
20.september 2017

Plug In Adventures dokončil povestnú Mongol Rally s elektromobilom

Manželia Chris a Julie Ramseyovci (alias Plug In Adventures) zo Škótska prešli v sobotu 9. septembra v Ulan-Ude cieľom pretekov Mongol Rally, a stali sa tak prvým tímom, ktorý dokončil túto náročnú „transkontinentálnu“ súťaž s elektromobilom. Tým elektromobilom je upravený Nissan LEAF z roku 2016 s označením AT-EV (All-Terrain Electric Vehicle).

 

čítať ďalej
20.september 2017

Tím Toyota Gazoo Racing na stupni víťazov

Tím TOYOTA GAZOO Racing vybojoval v texaskej rely Six Hours Circuit of the Americas tretie a štvrté miesto. Toto podujatie je šiestym kolom tohtoročného svetového šampionátu vytrvalostných súťaží FIA (WEC).

čítať ďalej

Stránky